לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים:

הזמנת שליחויות


הצמדת שליחים על בסיס חודשי, שבועי, יומי:
ברימון שליחויות ושירותים אנו פועלים על מנת למצוא פתרונות לצרכי הלקוח, ולכן, אנו מציעים ללקוחותינו שירות של שליח צמוד הזמין לכל הצרכים וגחמותיו.
שליח הבית מונע מהלקוח הוצאות קטנוע ודלק.
שליחנו עומדים לרשותכם תמיד ללא חופשות, מילואים או ימי מחלה.
שליח הבית חוסך את עלויות המעביד ונותן פתרון מידי לכל צורך במשלוח.
שליח הבית בגיבוי רימון שליחויות ושירותים יעמוד תמיד לרשותכם ויבצע את העבודה על הצד האמין ביותר, הטוב ביותר ובמהירות והמקצועיות המרביות.

שליחויות מיוחדות:

פרחים, מתנות, חבילות, משלוחי מנות, משלוחי בלונים ועוד.

 

שירות משלוחים מהיר – מהיום להיום:

רימון שליחויות ושירותים מספקת את השירות המהיר ללקוחותיה גם בהתראות קצרות (מהיום להיום) העבודה תתבצע במהירות המרבית והבטוחה ביותר.
איסוף משלוחים ומסירתם ליעד בטווח זמן קצר תוך שמירה והקפדה על עמידה בלוחות זמנים, תקינות ושמירה על המשלוח והחתמה על קבלה או כל בקשה מיוחדת אחרת.

 

שירות משלוחים מהיום למחר:

רימון שליחויות ושירותים עוסקת במשלוחים מהיום למחר בפריסה ארצית. איסוף המשלוח ממען נבחר לכל נמען נבחר ברחבי הארץ, תוך הקפדה ושמירה על לוחות זמנים. אנו דואגים לאיסוף המשלוח מכל מען נבחר והעברתו לנמען בזמן של עד יממה אחת בלבד (24 שעות) מרגע האיסוף, כל זאת תוך הקפדה על עמידה בלוחות הזמנים ושמירה על תקינות המשלוח.

 

שירותים אישיים ועסקיים על בסיס קבוע, לדוגמא שירותי בנק ודואר:

רימון שליחויות ושירותים עוסקת גם בהפקדות שיקים, מזומן ומתן שירות בנקאיים ולא בנקאיים נוספים, כגון ביצוע תשלומים, חלוקת והפצת מעטפות ודברי דואר.

 

מתן שירותים משפטיים ועבודה מול רשויות:

העברה אחראית ודיסקרטית במיוחד של מסמכים וטפסים משפטיים בעלי רגישות גבוהה במיוחד, כל זאת נעשה תוך הקפדה על פרטים והתנהלות מקצועיים מול הגורמים השולחים והמקבלים.

 

התקשר עכשיו