לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים:

שליחויות מהיום למחר


רימון שליחויות מתמחה במתן שירותי משלוחים מהיר מהיום למחר בפריסה ארצית רחבה, איסוף משלוח מכל מען ולכל יעד, תוך הקפדה על לוחות זמנים, ביעילות ובטיחות מוקפדת, בהתאם לצרכים ולדרישות הלקוח, בטווח פעילות של עד 24 שעות מרגע האיסוף. צי הקטנועים ורכבי השילוח, כמו גם צוות השליחים המקצועי של החברה מאפשרים להעביר כל משלוח ליעדו, בביטחון ואחריות מלאה, בזמן המתאים, בחיוך ואדיבות.

שירותי שליחויות מהיום למחר נועדו למצבים בהם נזקקים לשילוח מהיר (שאינו מיידי), תוך הקפדה על תזמון הגעת המשלוח ליעדו בהתאם לדרישות ובכלל זה שליחות והפצה בו זמנית של מוצר ספציפי למס' רב של נמענים ביום אחד מרוכז. חברת רימון שליחויות מעמידה לרשותכם מערכת מעקב ובקרה מתקדמת באמצעותה ניתן בכל רגע נתון לעקוב אחר מיקום השליח וסטאטוס המשלוח, שעת מסירת המשלוח ולידיי מי ניתן. החברה מאחסנת את תכולת המשלוח (מסמכים, פריטים וכיו"ב) במשרדי החברה למשך הלילה ומפיצה אותם למחרת.

רימון שליחויות מונה בין שורותיה צוות שליחים אשר נבחר בקפידה והוכשר במיוחד למתן שירותי שליחויות מהיום להיום ושליחויות מהיום למחר, במקצועיות, במהירות ואחריות. החברה מבצעת שליחויות מהיום למחר למאות לקוחות עסקיים ופרטיים, בנקים ומוסדות ציבור, משרדי עו"ד, משרדי רואי חשבון ועוד…

נשמח לעמוד לשרותכם בכל עת.

התקשר עכשיו