הפצת משלוחים / חבילות

לקבלת הצעת מחיר להפצת משלוחים / חבילות השאירו פרטים או חייגו:

חברת רימון שליחויות מתמחה במתן שירותי הפצת משלוחים וחבילות מכל הסוגים, הפצת מוצרים, פרחים, מתנות, בלונים, מסמכים וכיו"ב, תוך הקפדה על התאמת אופי המשלוח לתכולת המשלוח והרכבו, במקצועיות ואחריות מוקפדת: הכנה נכונה ומקצועית של החבילות, עיטוף מתאים לבטיחותן ואחסונן ברכב השילוח.

החברה מספקת ביטוח בסיסי למגוון סוגי הפצת משלוחים וחבילות וזאת על מנת להבטיח את משלוח הלקוח במקרה של פגיעה או שבר לתכולת המשלוח.

 

הפיצו את הסחורה שלכם עם רימון שליחויות

חברת רימון שליחויות מספקת שירותי הפצת משלוחים וחבילות על בסיס קבוע, יומי, שבועי, חודשי וארעי ללקוחות כל המגזרים, פרטיים ועסקיים, לרבות הפצה מהירה של כמות משלוחים גדולה, מוצרים וחבילות לחברות ועסקים בעלי צרכי הפצה תכופים ויומיומיים.

החברה מספקת שירותי הפצת משלוחים וחבילות מכל סוג, החל ממעטפות רגילות ועד לחבילות בגודל ובמשקל גדולים בפריסה ארצית מלאה.

לרשות לקוחות החברה עומד מערך מעקב טכנולוגי מתקדם המאפשר בכל רגע נתון לאתר את מיקום השליח וסטטוס המשלוח או החבילה.

הפצת משלוחים וחבילות

 

רימון שליחויות – מקצוענות, אמינות, מצוינות

רימון שליחויות הינה חברת שליחויות המונה בין שורותיה צוות שליחים אשר נבחר בקפידה והוכשר במיוחד להפצת משלוחים וחבילות בהתאם לדרישות הלקוח, במקצועיות, במהירות ואחריות.

החברה מעניקה שירותיה למאות לקוחות עסקיים ופרטיים, בנקים ומוסדות ציבור, משרדי עו"ד, משרדי רואי חשבון ועוד… ומתחייבת לסודיות, מקצוענות, אמינות, מצוינות, עמידה בזמנים ויחס אישי.

הצוות שלנו מחכה לכם, צרו קשר עוד היום!

שאלות ותשובות על הפצת משלוחים / חבילות

כמובן! אנו מעניקים שירות משלוחים מקצועי, אחראי ואמין. כמו כן, אנו מספקים שירות אבטחה על חבילות, ללא תוספת נוספת של תשלום, כך שאתם יכולים להיות רגועים.

המחירים שלנו מפורטים באתר, בעמוד "מחירון". כמו כן, ברימון שליחויות יש חבילות מנויים במחירים משתלמים במיוחד.

לקבלת הצעת מחיר להפצת משלוחים / חבילות השאירו פרטים או חייגו:
072-397-70-37
שירותים מרכזיים